HAKKIMIZDA

Aromas Kimya.

Aromas Kimya

1995 yılında İzmir ‘ de faaliyete geçen firmamız AROMAS GIDA KİMYA TURİZM SAN.VE TİC LTD.ŞTİ. ‘i gerekli donanım ve bilgi düzeyine sahip profesyonel kadrosu ile “analiz amaçlı analitik saflıkta çeşitli kimyasallar ,ayarlı kimyasal çözeltiler ,yeni nesil biyosidal ürünler ” , özellikle % 99,5 , % 99,9 saflıkta Absolut Etil Alkol, % 99,9 saflıkta Dietil Eter gibi konularda, hastaneler patoloji laboratuvarları, gıda kontrol ve araştırma laboratuvarları, üniversite laboratuvarları, ilaç sanayi üretim ve laboratuarları için üretim ve pazarlama ile ilgili konularda “danışmanlık , araştırma ve ürün geliştirme ” hizmetleri vermektedir.


TSE EN ISO 9001 : 2008 kalite belgesine sahip olan firmamız ,“Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu “ ‘nun “ Analiz Amaçlı Etil Alkol İşleme ve Pazarlama Ruhsatı “ ile “ T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu Çevre Sağlığı Başkanlığı “ ‘nın vermiş olduğu “ Biyosidal Ürün Üretim ve Pazarlama “ ruhsatlarına sahip bulunmaktadır. Ayrıca firmamız üretmekte olduğu analitik saflıkta çeşitli kimyasal ürünler, Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi cihaz Ulusal Bilgi Bankası ‘nda da güncel olarak kayıtlı bulunmaktadır. ISO Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile çalışmakta olan ve kalite ruhunu benimsemiş olan firmamız tesçilli “smyras” ve “ smyras MS A4 “ markaları ile üretim yapmaktadır.
Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve tercihinizden dolayı sizlere teşekkür eder, daima çalışma konularımız ile ilgili olarak hizmetinizde olduğumuzu belirtiriz.

 


.